Про нас

Кажуть що будувати нове, завжди легше ніж відновлювати вже збудоване 🙂 Ми взялись за дуже непростий проект, який я впевнений стане захопленням багатьох людей. Запитаєте, чому?! А все просто! Якщо за роботу береться молода, перспективна і дуже креативна команда, то все в їхній роботі бурлить енергією та натхненням!!! 

Ми зайнялись відновленням ресторану “Престиж” в жовтні 2019 року і вже через дуже короткий час знайшли свого справжнього гостя!).

Ресторан “Престиж” я називаю місцем, де люди приходять насолодитись атмосферою, попасти в подорож гастрономічними світами і просто кльово провести час! Не вірите? Завітайте! 

Наша команда складається з молодих і амбітних людей, які кожного дня розвиваються для того, щоб гість був вражений не красивою картинкою, а справжнім піклуванням, смакотою і дружньою атмосферою. Щоб кожен візит був новим квитком в ще одну країну гастрономії!

Кожен з нас вже має за своїми плечами не один пройдений проект, який залишив частинку себе в кожному з нас, навчив нас нового і удосконалив вже набуте. І ці всі знання ми розвиваємо щодня, та що там щодня, щохвилини! 

Приступивши до роботи, ми створили меню за власними уподобаннями. І це було правильним рішенням! Список нашого меню не складається з сотні страв, які можна зустріти в багатьох закладах харчування, наш список удосконалений і затверджений кожним з нас. Адже те що сподобається гостю, має в першу чергу бути до вподоби тобі. Кожна страва, проходила кастинг між всіма працівниками і деякі з них перероблялись по 15 раз, щоб дійти до ідеалу. Ми гордимося тим що створили і пропонуємо скуштувати й вам, наші гості! Ми впевнені, ви не пошкодуєте!

Ресторан “Престиж” складається з декількох локацій, які підходять для будь яких святкувань. А саме:

 • Ресторан з баром та живою музикою
 • Літній майданчик з альтанками
 • Літня площадка
 • Весільний та бенкетний зал вмістимістю 180 осіб
 • Танцювальний зал
 • Кімнати для діток
 • Закритий зал на 20 осіб

Це не весь список, що ми можемо запропонувати гостям, це його маленька частинка. 

 

З перших днів ми навіть придумали девіз, який все каже сам за нас: “І вам залишилось лише насолодитись святом”

Ці слова не прості! Це те що ми бачимо в очах наших гостей 🙂

Ми поставили одне правило, яке надихає нас до нових звершень – кожен гість має повернутись знову і знову! А що для цього потрібно? Правильно! 🙂 Потрібно викладатись на всі 100% !

  Забронювати

  Ім'я
  Прізвище

  Email
  Номер телефону
  Кількість осіб
  Дата бронювання